Silnoproudé rozvody & řešení NN


Poradenství


V případě potřeby vypracujeme nejen cenový rozpočet ale i technické řešení, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Víte, čeho má být dosaženo, ale nevíte jak? Navrhneme optimální technické řešení s ohledem na Vaše finanční možnosti.

Průmyslové elektro instalace


Provádíme veškeré rozvody od staveništních rozvaděčů pro zajištění staveniště, výstavby veřejného osvětlení vnějších průmyslových prostor, elektroinstalační práce a rozvody v rámci objektů, osvětlení, vybavení rozvoden, až po technologie pro měření a regulaci.

Domovní a bytové elektro instalace


Kromě instalací v průmyslových zónách se zaměřujeme i na montáže v občanské a bytové výstavbě. Provedeme veškeré silnoproudé a slaboproudé instalace, dodávky a také dodáme informační technologie.

Chytré elektroinstalace - Inteligentní domácnost


Programovatelná elektronika se již vyskytuje i v domovních rozvaděčích. Provoz Vašeho bytu tak můžete řídit a kontrolovat pomocí různých elektronických pomocníků. Ti Vám umožní například kdykoli a kdekoli nahlédnout na Vaše kamery, nebo vytopit kteroukoli místnost v domě.

Tepelná čerpadla, fotovoltaika


Dodáme a nainstalujeme tepelná čerpadla, fotovoltaické a solární panely. Vše naprogramujeme dle Vašich požadavků a zaškolíme Vás v obsluze. Ve spolupráci zajistíme i topenářské práce.

Elektrické vytápěcí systémy


Poskytneme Vám jak dodávku, tak i montáž podlahových topných systémů. To jsou například přímotopní a akumulační elektrická topení, vyhřívané okapy, svody a mnohé další.

Měření a regulace MaR


Dodávka a montáž podlahových systémů měření a regulace (MaR), pro řízení kotelen vzduchotechnických systémů případně systémů ve výrobě. Větší řešení dodáme ve spolupráci se specializovanými firmami.

Montáže a revize hromosvodů


Zajistíme dodávku a instalaci hromosvodových systémů. Provedeme kompletní opravy jako je dotažení spojů, vyčištění svorek, upevnění uvolněných konzol a svěrek a jejich dotažení, doplnění chybějících dílů hromosvodů a jímacích soustav. Následně provádíme výchozí i pravidelné revize hromosvodů bez omezení rozsahu objektů.

Projekční činnost


Abychom byli schopni zabezpečit komplexnost služeb, zajistíme vyhotovení projektové dokumentace. Sledujeme vývojové trendy v oblasti norem a legislativy, abychom mohli našim zákazníkům poskytnout servis na nejvyšší odborné úrovni.

Revize elektro


Zajišťujeme výchozí a periodické revize vyhrazených elektrických zařízení, revize strojních zařízení i revize ručního nářadí. Provádíme revize ve výrobních závodech, v bytové výstavbě i pro jednotlivé domy a stavení.